De gids voor het vinden van een B&B in Utrecht.
Voor je bezoek aan Utrecht is het vinden van een fijne Bed and Breakfast erg belangrijk, en dat begrijpen wij als geen ander. Bedandbreakfast.nl biedt een groot assortiment aan kleinschalige accommodaties in deze historische en bruisende stad.
:quality(70))
Verblijf in het hart van de stad.
De Binnenstad is het meest centrale punt van Utrecht. Wil je niets missen van het bruisende deel van de stad dan is een Bed and Breakfast in hartje centrum de perfect keuze, alle bezienswaardigheden zijn namelijk gemakkelijk te voet of met de fiets te bereiken. Uiteraard kun je in de stad ook gebruik maken van het openbaar vervoer. Bezoek je Utrecht met de trein, dan kan het handig zijn om dicht bij het station te verblijven.
:quality(70))
Of kies voor een van de nabij gelegen wijken.
Utrecht heeft zo veel meer te bieden dan enkel het centrum. Ontsnap aan de drukte van de stad en kies voor een van de (net zo gezellige) omliggende wijken. Lombok staat bekend als multicultureel, levendig met leuke markten en hippe koffietentjes. Het charmante Tuindorp is een rustiger alternatief. Ben je op zoek naar de gezelligheid van de stad zonder al te veel drukte, verblijf dan in Wittevrouwen of Oudwijk, beide wijken zijn op loopafstand van het centrum.
:quality(70))
Geniet van uitzicht op het water.
In de drukte van de stad toch genieten van een stukje rust met een prachtig uitzicht. Dan is verblijven in een bed and breakfast aan het water de oplossing. Utrecht heeft talloze rivieren, grachten en singels waaronder de oudegracht.
Je kunt er ook voor kiezen de stad te verkennen vanaf het water. Hiervoor kun je Een sloep huren of kiezen voor een gezellige rondvaart.
:quality(70))
Een uitje combineren met een overnachting?
In utrecht zijn een tal van Theaters en evenementenlocaties te vinden. In het Beatrix Theater speelt momenteel bijvoorbeeld de populaire musical "Moulin Rouge", hoe leuk is het om dit speciale uitje te comberen met een heerlijke overnachting in een bed and breakfast.
Andere locaties voor evenementen in de buurt zijn de stadsschouwburg en de jaarbeurs waar je heel het jaar door kunt genieten van theater, komedie, concerten en beurzen.
FAQ
Vindt hier de antwoorden op de meest gestelde vragen: